Zsolnay antik historizáló, áttört díszváza, cca 1878-1890. Kézzel fest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-antik-historizalo-attort-diszvaza-cca-1878-1890-Kezzel-festett-jelzett-maz-ala~II2397792
2397792
11149
395
Leírás: Zsolnay antik historizáló, áttört díszváza, cca 1878-1890. Kézzel festett, jelzett ( máz alatti kék családi pecsét), sérült, hiányos. 18,5 cm
: karap_norbert