Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2395278
11154
395
Zsolnay eozin mázas csacsi figura, jelzett, sérült. m: 15,5 cm h:18 cm 2395268
11155
395
24000
Zsolnay eozin mázas kaspó fajansz, Kovács István terv. Jelzett, kis kopás nyomokkal, alján máz hajszál repedésekkel.
m: 10,5 cm, d: 22 cm 2398373
11156
395
Zsolnay pillangó mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel d 8x8 cm 2398355
11157
395
Zsolnay pillangó mintás szív tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,12 cm 2398376
11158
395
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm 2397785
11159
395
Zsolnay art deco fésülködő lány. formaterv Török János. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. Kis kék máz alatti folt a hónaljánál. 24 cm 2398099
11160
395
Zsolnay porcelán cinke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2396886
11161
395
3800
Zsolnay porcelán 6 db mélytányér, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2402656
11162
395
7 db Zsolnay - Hüttl Tivadar jelzett mokkás csésze alátét. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 10 cm 2402658
11163
395
Nagy méretű Zsolnay porcelán mérőedény., mércével. Matricás, jelzett, hibátlan. 21 cm 2395342
11164
395
Zsolnay virág mintás húsos tál, porcelán, jelzett, matricás, karcos h: 35,5 cm 2397255
11165
395
Zsolnay szószos tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft