Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2335406
11310
395
Aszalós porcelán szeretet ünnepe váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 21 cm 2400139
11311
395
Alt Wien virágot szedő hölgy porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, apró lepattanással, m: 12,5 cm 2400037
11312
395
3 db porcelán mini éjjeliedény, matricás/kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 2,5 - 4 cm 2402579
11313
395
Unterweissbach sas madár Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 31 cm, 2402926
11314
395
Csehszlovák porcelán szószos kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 20,5x8,5x8 cm 2402575
11315
395
Meisseni porcelán bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 2402185
11316
395
Bertram furulyázó kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2395988
11317
395
Kis kínai porcelán váza virágmintával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2395995
11318
395
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm 2402797
11319
395
Japán mokkás készlet: 6 db alátét, 6 db csésze, kanna fedéllel, tejkiöntő, cukortartó fedéllel. Részben kézzel festett, Made in Japan jelzéssel az alján, kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft