Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402787
11286
395
Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm 2340313
11287
395
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm 2285338
11288
395
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2381403
11289
395
2 db porcelán tál virág mintás dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, egyik kerek, d: 30,5 cm, másik ovális, 25,5x39,5 cm 2383551
11290
395
4 db kínai mintás dísztányér H. T. Dresdner handmalerei. 3 db sárkányos, egy kínai jelenetes. XX: sz. Németország. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Chinese pattern porcelain plates d: 22 cm 2383529
11291
395
Teáskészlet porcelán. H. T. Dresdner handmalerei jelzéssel. XX: sz. Németország. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2383614
11292
395
Antik porcleán teás kanna jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal. 27x20 cm 2383404
11293
395
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm 2383572
11294
395
Bona antik fajansz sütemény kínáló tál. Máz alatti festéssel, jelzett, kopásokkal. d: 23 cm 2345872
11295
395
Henneberg porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm, d: 9,5 cm 2346316
11296
395
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm 2297577
11297
395
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft