Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2316844
11298
395
2 db Ens porcelán rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 5 cm 2384853
11299
395
Kínai, kézzel festett teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2379942
11300
395
Alt Wien porcelán dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással. 10,5x7,5 cm 2331355
11301
395
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm 2372917
11302
395
Márvány mintás porcelán váza, jelzés nélkül, alján kopással, m: 8 cm + irizáló iparművész kerámia váza, enyhén kopott, jelzett, m: 19,5 cm 2379014
11303
395
Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágos-madaras mintájú porcelán dísztál, matricás, jelzett, kopott, 28x17x5,5 cm 2379148
11304
395
Chodziez lengyel virágmintás porcelán kancsó, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2327131
11305
395
Rhodoszt ábrázoló görög porcelán hamutál és vázácska, matricás, jelzetlen, aranyozással, kopásokkal, m: 7 cm, d: 9 cm 2326855
11306
395
Porcelán hal, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm 2337156
11307
395
Kínai pillangós porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 2348415
11308
395
Francia Arc szilvamintás csészék aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 14 cm 2348441
11309
395
6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft