Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400884
11274
395
Bing&Grondhal dán dísztányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 15 cm 2400879
11275
395
3 db levonóképes dísztányér, dán és német, hibátlan, jelzett, d: 15 és 19 cm között 2400933
11276
395
Bing&Grondhal dísztányér, 4 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2400924
11277
395
Gustavsberg porcelán dísztányér, 4 db, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm 2400918
11278
395
Royal Coppenhagen dísztányér, 3 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm 2397487
11279
395
Findzsa. Csupor. Kézzel festett az alján is, kopásokkal. d: 11 cm 2401163
11280
395
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2401537
11281
395
Porcelán párologtató, dekoratív kék festéssel, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, mázhibákkal, h: 30 cm, d: 10 cm 2400166
11282
395
Német porcelán harmonikázó kisfiú madárral, kézzel festett, Germany jelzéssel, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2400140
11283
395
Ludwigsburg német porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm 2403181
11284
395
Ens porcelán rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28 cm, m: 8 cm 2403649
11285
395
AW szív alakú ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft