Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2398520
11250
395
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2397575
11251
395
Francia porcleán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 16 cm 2397579
11252
395
Berky kerámia sepregető lány. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 10 cm 2397573
11253
395
Wilhelmsburg nagy méretű üveg fedeles fajansz tál, szellőző nyílásokkal. Jelzett, kis lepattanással d: 27 cm 2398331
11254
395
24000
Ezüst és fehér mázas teás készlet. Hat személyes, teljes, Jelzés nélkül, kis kopásokkal. 2396134
11255
395
Tony Muller - Elvis Presley porcelán emlék tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 21 cm 2396145
11256
395
Walt Disney porcelán, Star Wars BB-8 droid teás kanna. Matricás, jelzett, hibátlan. 16 cm 2403234
11257
395
2 db szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, mindkét felső részén javított sérüléssel,. m: 20,5 cm 2395110
11258
395
Vipolimex 2 db fácán mintás, lengyel teás csésze klf mintákkal, saját dobozában. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2394666
11259
395
Népies, virágmintás fajansz tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopással, apró hibákkal. d: 23 cm 2394651
11260
395
Áttört szélű porcelán tányér, jelzés nélkül, kis kopással, foltokkal, alján apró sérüléssel. d: 22 cm 2380949
11261
395
40000
Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft