Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2401072
11238
395
Antik KPM porcelán csésze Beethowen arcképével, angyalos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5 cm 2401048
11239
395
2 db antik, bécsi porcelán teás csésze aljjal. Aranyozott, kézzel festett, egyik aljon hajszálrepedéssel, kopásokkal. 2401179
11240
395
Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. d: 15 cm 2396898
11241
395
3200
Gránit nagyméretű porcelán leveses tál, fehér mázas, jelzett, kis javításokkal, lepattanásokkal, d: 31 cm 2396901
11242
395
Gránit porcelán leveses tál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2397711
11243
395
900
Porcelán medve, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm, 2397789
11244
395
Porcelán vízhordó lány, porcelán vödrökkel, részben kézzel festett, jelzés nélkül, repedéssel a szoknya felső részén, m: 13,5 cm 2397895
11245
395
Biszkvit porcelán figura, váza száraz virágnak, kézzel festett, alján Germany jelzéssel, sérült, repedésekkel, m: 15,5 cm 2398815
11246
395
Kehely. Virág mintával. Aranyozott. XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. Kopásokkal m: 14 cm 2398825
11247
395
Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm 2398837
11248
395
Carlsbad jelzett porcleán süteményes készlet 4 tányérral. Kézzel festett, jelzett, tálon javítás. hajszálrepedésekkel. d: 19 cm, tál 21x31 cm 2398868
11249
395
Horn E 1937. porcelán kínáló tál. Kézzel festett, áttört. 25x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft