Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schielholz-porcelan-attort-labas-kinalo-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-d-19-cm~II2398825
2398825
11247
395
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Schielholz porcelán áttört, lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
: karap_norbert