Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2383736
11214
395
Hollóházi porcelán bonbonniere, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7 cm 2397882
11215
395
Aquincum porcelán jégmadár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 13 cm 2402294
11216
395
Aquincum porcelán art deco libák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2402574
11217
395
Aquincum porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2402573
11218
395
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm 2382113
11219
395
Aquincum porcelán szív alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 6,5 cm 2378853
11220
395
Aquincumi porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 22 cm 2403647
11221
395
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kis máz kopással, m: 19 cm 2399998
11222
395
Drasche porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 15 cm, h. 21 cm / Hand painted porcelain bird figure 2401549
11223
395
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2382705
11224
395
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, szennyeződéssel, 8,5x16 cm 2402288
11225
395
Drasche art deco bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft