Porcelán Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2341068
11178
395
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2378870
11179
395
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm 2291126
11180
395
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm 2363631
11181
395
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kisebb lepattanásokkal, m:19 cm, h:19 cm 2299258
11182
395
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2351723
11183
395
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András) 2395374
11184
395
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm 2398238
11185
395
15000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm 2398231
11186
395
15000
Zsolnay Pompadour I. mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm 2397627
11187
395
Fischer Emil Budapest mázas fajansz teáskanna. Mázrepedésekkel, fedőn kis hajszálrepedéssel 24x13 cm 2397254
11188
395
Fischer Emil, Budapest leveses tál és sültes tál. 35 cm, 47 cm Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, tálon hajszál repedéssel 2383613
11189
395
Hüttl Tivadar porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 47x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft