Porcelán

Tételek száma: 214

11178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
11179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11180.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11181.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11182.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András)
11183.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
11184.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm
11185.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Zsolnay Pompadour I. mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm
11186.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
14
11187.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Fischer Emil, Budapest leveses tál és sültes tál. 35 cm, 47 cm Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, tálon hajszál repedéssel
11188.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hüttl Tivadar porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 47x27 cm
11189.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft