Hüttl Tivadar porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 47x27 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Huttl-Tivadar-porcelan-tal-Matricas-jelzett-kopasokkal-47x27-cm~II2383613
2383613
11189
395
Leírás: Hüttl Tivadar porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 47x27 cm
: pelikán_kristóf