Hüttl porcelán dísztányér jelenettel, részben kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Huttl-porcelan-disztanyer-jelenettel-reszben-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d-19~II2400144
2400144
11190
395
Leírás: Hüttl porcelán dísztányér jelenettel, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm
: karap_norbert