Áttört szélű porcelán tányér, jelzés nélkül, kis kopással, foltokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Attort-szelu-porcelan-tanyer-jelzes-nelkul-kis-kopassal-foltokkal-aljan-apro-seru~II2394651
2394651
11260
395
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Áttört szélű porcelán tányér, jelzés nélkül, kis kopással, foltokkal, alján apró sérüléssel. d: 22 cm
: karap_norbert