Csehszlovák porcelán szószos kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Csehszlovak-porcelan-szoszos-kionto-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-20-5x8-5x8-cm~II2402926
2402926
11314
395
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Csehszlovák porcelán szószos kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 20,5x8,5x8 cm
: karap_norbert