Herendi régi virág mintás porcelán mokkás csésze 6 db + kiöntő. Kézze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-regi-virag-mintas-porcelan-mokkas-csesze-6-db-plus-kionto-Kezzel-festett-jelzett-k~II2402654
2402654
11131
395
Leírás: Herendi régi virág mintás porcelán mokkás csésze 6 db + kiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert