Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2358249
10370
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 26×21 cm 2368249
10371
394
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Rézkarc, papír. 15x20,5 cm. 2199829
10372
394
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti városkép (Kairó?), olaj, fa, fa keretben, 18×13 cm 2374401
10373
394
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, falemez. Kissé sérült. 44x60 cm 2298269
10374
394
Olvashatatlan jelzéssel: Ketten. Litográfia, merített papír, számozott, 12,5x15,5 cm 2393191
10375
394
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás-templom. Rézkarc (22/100), papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×27 cm 2393924
10376
394
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Tűzzománc, fémlemez. Fa keretben. 10,5x16,5 cm 2393842
10377
394
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőben. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x70 cm 2393748
10378
394
Olvashatatlan jelzéssel: Vörös kép. Olaj, papír. 54x84 cm 2393750
10379
394
Olvashatatlan jelzéssel: Örvény. Olaj, papír. 57x87 cm 2393582
10380
394
2200
Olvashatatlan jelzéssel (Georg...?), feltehetően a XX. sz. első felében működött német grafiukus alkotása: Táj. Rézkarc, papír, számozott (60/100). Dekoratív, sérült üvegezett antik keretben. 24×18 cm 2390134
10381
394
Olvashatatlan jelzéssel, 3 db mű: Divattervek. Vegyes technika, applikáció, papír. 37,5x29,5 és 41,5x29,5 cm közötti méretekben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft