Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2297551
10334
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Püspöky M jelzéssel: Tóparti gólyák. Olaj, karton, fa keretben, 25×35,5 cm 2295800
10335
394
RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm 2393193
10336
394
Radics jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22×30 cm 2393783
10337
394
Raffael V. jelzéssel: Éden. Vegyes technika, kollázs, papír. Plexiüvegezett keretben. 40x57,5 cm 2212506
10338
394
15000
Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm 2324878
10339
394
Sáros András Miklós 1982 jelzéssel: II. Ulászló magyar király. Rézkarc, karton, kisebb felületi sérülésekkel, lap széle foltos, 39×29 cm 2359830
10340
394
Scheiber H jelzéssel: Vurstli. Ceruza, papír, 28×20,5 cm 2394205
10341
394
Scheiber jelzéssel: A nagyváros fényei. Vegyes technika, karton. 71x50,5 cm 2393774
10342
394
Scheiber jelzéssel: Táncosnő. Vegyes technika, papír. Sérült. 63,5x49 cm 2357561
10343
394
15000
Scheiber H jelzéssel: Hölgy. Vegyes technika, papír. Bal feslő sarkában javított. 65x57 cm 2390172
10344
394
Scheiber jelzéssel: Konflis. Vegyes technika, papír, sérült. 84,5x60 cm. 2387416
10345
394
E. Schott jelzéssel: Am Waldrand (Erdőszélen). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, aranyozott fa keretben, 17,5x12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft