Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2342262
10407
394
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben. 60x90 cm 2314517
10408
394
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm 2314563
10409
394
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a lila hegyek. Pasztell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, 48,5×34,5 cm 2295799
10410
394
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm 2206645
10411
394
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm 2233074
10412
394
7500
Olvashatatlan jelzéssel. Faluvége. Olaj, farost, szélein kissé sérült, fa keretben, 60x92 cm 2314548
10413
394
Olvashatatlan jelzéssel: Fatorony (Erdély?). Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 41,5×27 cm 2384949
10414
394
Azonosítatlan jelzéssel: Tahi Vöröskő étterem. rézkarc, papír, Jelzett 18x34 cm Kopásokkal 2394940
10415
394
Azonosítatlan jelzéssel: Szénaboglya nyáron. Olaj, farost. szép keretben. 27x34 cm 2390387
10416
394
Azonosítatlan jelzéssel: Itatás. Olaj, farost. Jelzett. Keretben, karcos. 22x32 cm 2394662
10417
394
Jelzés nélkül, 2 db miniatúra: Tájkép és csendélet. Olaj, fémlemez. Kissé sérült réz keretben. 4x4 cm 2324389
10418
394
Jelzés nélkül: Fémlapra festett kép. Zománc, fémlap, fa keretben 12x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft