Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385208
10443
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Buda 1470 körül. Rézkarc, papír. 10,5x19 cm 1570948
10444
394
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm 2368241
10445
394
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, vászon. Körbevágva. 26,5x21,5 cm. 2368199
10446
394
Jelzés nélkül: Faluvége. Akvarell, papír. Kissé sérült. 39,5×29,5 cm 2393161
10447
394
Buddha festett szentkép, aranyozott dombor kerettel, kis sérülésekkel, 17,5x11 cm 2393169
10448
394
Kínai buddhista festmény, üvegezett fa keretben, 17x15,5 cm 2393177
10449
394
Tibeti buddhista festmény (szerzetes), üvegezett fa keretben, 27,5x20 cm 2385210
10450
394
Jelzés nélkül: Bologna látképe. Rézkarc, papír. 7,5x17 cm 2385953
10451
394
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 42x60 cm 2385934
10452
394
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x46 cm 2390087
10453
394
Hegyi tó. Fára festett kép. Olaj, fa. Jelzés nélkül, 33x51 cm 2374275
10454
394
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 28,5x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft