Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2394949
10419
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Páncélos nemes úr portréja. Olaj, papír, lemezre ragasztva. Sérült. Réz keretben. 9x11 cm 2349195
10420
394
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült (egy helyen festékhiánnyal). Kissé sérült fa keretben. 42,5×66,5 cm 2259118
10421
394
Jelzés nélkül: Tengerparton. Olaj, farost. Fa keretben. 51x72 cm 2374259
10422
394
Jelzés nélkül: Rőzsehordók naplementekor. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. Hátoldalán Klein Zoltán, Eger képkeretező régi címkéjével. 43x61 cm 2391572
10423
394
Sean jelzéssel: Velencei látképet ábrázoló domború fa keretre készült olaj festmény, Jelzés nélkül 46x35 cm 2393829
10424
394
Jelzés nélkül: Odüsszeusz. Olaj, vászon, sérült (szakadt), 60x80 cm 2393735
10425
394
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm 2393601
10426
394
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Tus, toll, papír. Üvegezett fa keretben. 26x47 cm 2393519
10427
394
Jelzés nélkül, Mészöly Géza (1844-1887) festménye után: Balatoni halásztanya. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 16,5x23,5 cm. 2393517
10428
394
Jelzés nélkül: Napfényes udvar. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 17x28 cm. 2390100
10429
394
Jelzés nélkül: Színes kép. Vegyes technika, papír. Sérült. 38x54 cm 2385273
10430
394
Jelzés nélkül: Marlene. Ceruza, papír. 25x22 cm Kartonra kasírozva Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft