Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385939
10382
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Ceruza, kréta, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×24 cm 2387470
10383
394
Cseh grafikus, olvashatatlan jelzéssel: Praha, Orloj, 1936. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett, aranyozott fa keretben, 20,5x19 cm 2387095
10384
394
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. német v. osztrák grafikus munkája: Fachwerk ház a folyóparton. Rézkarc, papír. Lap teteje foltos. Sérült üvegezett keretben. 19,5x14,5 cm 2338589
10385
394
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. Számozott (139/150). Üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm 2386914
10386
394
Olvashatatlan jelzéssel: Lapubimbók. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, d: 30,5 cm 2386770
10387
394
Olvashatatlan jelzéssel. Balerina. Olaj, vászon, sérült. Hiányos, sérült keretben. 78x60 cm 2386002
10388
394
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 10x16,5 cm 2374231
10389
394
Olvashatatlan jelzéssel: Vác, Katalinpuszta. Vegyes technika, karton, jelzett. Hátoldalán feliratozott. 39x50 cm 2385950
10390
394
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgós csendélet (kilátás a Balatonra). Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 38x26 cm 2385723
10391
394
Olvashatatlan jelzéssel: Esztergom a szigetről. Olaj, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 31x40 cm 2386454
10393
394
Olvashatatlan jelzéssel: Fajsz. Toll, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 9,5x14 cm 2327580
10394
394
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft