Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393742
10310
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Márffy Ödön jelzéssel: Ruhaszárítás. Olaj, farost. 68x83 cm 2390232
10311
394
Márkus Imre (1872-1945): Jelenet. Szén, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben. 17x18,5 cm. 2390166
10312
394
Mazzag jelzéssel: Küzdelem. Vegyes technika, karton, sérült. 42x69,5 cm. 2390164
10313
394
Mazzag jelzéssel: Örvény. Vegyes technika, karton. 40,5x69,5 cm. 2386810
10314
394
MCP jelzéssel: Utcán. Szén, papír. Üvegezett fa keretben, 34,5×24,5 cm 2333680
10315
394
MCP jelzéssel: Hegyoldal. Olaj, fa, fa tetején lyukakkal, 70×45 cm 2386814
10316
394
MCP jelzéssel: Siratás. Szén, papír. Üvegezett fa keretben, 40×28 cm 2362639
10317
394
MT jelzéssel: Két alak. Vegyes technika, falemez, sérült, 32,5×42,5 cm 2365526
10318
394
MT jelzéssel: Madarak. Pasztell, papír, 70x50 cm 2374358
10319
394
15000
Mund H jelzéssel: Erdő. Olaj, vászon. 83x70 cm 2393776
10320
394
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 28x18 cm 2390158
10321
394
Munkácsy jelzéssel: Alak. Ceruza, papír. Lap tetején apró lyukkal, lap alján apró szakadással és hiánnyal. 29,5x20,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft