Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385935
10274
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gott jelzéssel: Behavazott táj. Olaj, farost, fa keretben, 30x40 cm 2385903
10275
394
Gott jelzéssel: Vízparti tükröződés. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 42x44 cm 2259279
10276
394
A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm. 2367658
10277
394
Grosmick jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. 17x24 cm 2357543
10278
394
Gruber B jelzéssel: Ház. Akvarell, papír. Fa keretben. 29,5x43,5 cm 2393775
10279
394
15000
Gulácsy L jelzéssel: Szerelemesek. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 36x25 cm 2387074
10280
394
Gulácsy jelzéssel: Portré. Akvarell, tus, papír. 25x21 cm 2390332
10281
394
3800
Gyenes jelzéssel: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 21x31 cm. 2390326
10282
394
3400
Gyenes jelzéssel: Felhős táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 23x21,5 cm. 2390320
10283
394
Gyenes jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 7x16,5 cm. 2390317
10284
394
4600
Gyenes jelzéssel, 2 db mű: Táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 16,5x7 cm. 2357770
10285
394
15000
Háry jelzéssel: Táj híddal. Olaj, vászon, fa keretben, 40x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft