Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207503
10286
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm 2286223
10287
394
24000
Hincz Gy jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 67,5×48 cm 2390481
10288
394
Hornyánszky Gyula jelzéssel: 3 db grafika, rézkarc (2db), ceruza, papír papíron, kettőn pecséttel, 7x10 cm és 20,5x13 cm közötti méretben 2222436
10289
394
Ilosvai Varga I jelzéssel: Faluszéle. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 42,5x57 cm 2357534
10290
394
11000
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Javított. Fa keretben. 85x57 cm 2358168
10291
394
Jeges E. jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, papír, 32,5x41 cm 2387077
10292
394
Kádár Béla jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. 39x29 cm 2394169
10293
394
El Kazovszkij nyomán, 2 db mű: Alakok és sötét kép. Olaj, farost. Kisebb felületi sérüléssel29,5x21,5 cm 2326712
10294
394
El Kazovszkij nyomán: Virág. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 63x92 cm 2393549
10295
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció Attila királról énekhez, offszet, papír, jelzés nélkül, 15x12 cm 2393547
10296
394
Kós Károly (1883-1977): Román népviselet, offszet, papír, jelzés nélkül, 11x11 cm 2393546
10297
394
Kós Károly (1883-1977): Szász népviselet, offszet, papír, jelzés nélkül, 11x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft