Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2375121
10322
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Nagy Imre jelzéssel: Aktok. Tus, szén, papír. Lap tetején kisebb szakadással. 50x65 cm 2391214
10323
394
15000
Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Kissé sérült dekoratív keretben. 46x32 cm 2394125
10324
394
Neogrády jelzéssel (keret által kissé takarva): Tó: Olaj, farost. Fa keretben. 51x88 cm 2359648
10325
394
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm 2351080
10326
394
Perlmutter jelzéssel: Aratás után. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x35 cm 2172191
10327
394
Pittner jelzéssel: petróleumlámpás csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 67,5×55 cm 2364148
10328
394
Poll H jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x33,5 cm 2356806
10329
394
Pór jelzéssel: Táj. Olaj, papír. Paszpartuban. 9,5x22,5 cm 2358134
10330
394
Pór jelzéssel, 2 db mű: Női portrék. Ceruza, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x31 és 48x24,5 cm 2345318
10331
394
Pölhőssy 1934 jelzéssel: Szerelmes pár. Kollázs (szövet, papír), kartonra ragasztva, 11,5x9,5 cm 2385965
10332
394
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm 2281749
10333
394
700
PTK Péli Tamás jelzéssel: Tanulmányok. Vegyes technika, papír. 45x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft