Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2375137
10358
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vajda Lajos 1941 jelzéssel: Motívumok. Vegyes technika, papír. Lap szélén kisebb szakadásokkal. 61x85 cm 2356867
10359
394
Vass E jelzéssel: Budai panoráma. Olaj, farost. 68x82 cm 2391216
10360
394
15000
Vida Á Paris jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Sérült dekoratív keretben. 45,5x34,5 cm 2362665
10361
394
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír, fa keretben, 38×26,5 cm 2374588
10362
394
Zemplényi v. Zemlényi jelzéssel, 4 db mű: Portrék. Vegyes technika, papír. 30x21 cm 2357863
10363
394
Zemplényi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost. Jobb alsó sarka hiányos. 47,5x16 cm 2387070
10364
394
Zemplény Tivadar jelzéssel: Gellérthegy. Olaj, papír. Jobb felső sarkában sérült. 40x30 cm 2375141
10365
394
Ziffer Sándor jelzéssel: Olvasó férfi. Akvarell, papír. Lap szélén szakadásokkal. 60x43 cm 2387145
10366
394
Ziffer Sándor jelzéssel: Virágok. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben, 24x30 cm 2236300
10367
394
Zombory jelzéssel: Lófejek tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm Hajtva 2386701
10368
394
Zsolnai jelzéssel: Táncolók. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 51×33 cm 2358887
10369
394
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike a vízparton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 37,5x73 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft