Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2368187
10346
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
P. Soproni jelzéssel: Udvar. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Kissé sérült. 25×34,5 cm 2358821
10347
394
Szalay (?) jelzéssel: Leskelődő. Tus, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 29,5x21 cm 2390141
10348
394
Szász jelzéssel: Női arc. Filctoll, karton. 16,5x13,5 cm. 2374260
10349
394
Szatmáry O jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Fa keretben. 48x68,5 cm 2387657
10350
394
Szilágyi Erzsébet: Csendélet zöldségekkel. Akvarell, papír. Jelzett. Igényes, régi üvegezett fa keretben. 36x52 cm 2393841
10351
394
Szilas Gyula 937 jelzéssel: Átkelés. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 29x45 cm 2332391
10352
394
Szőnyi István jelzéssel, 2 db mű: Férfi és női portré. Ceruza, papír, sérült. 61×43 cm 2393184
10353
394
Szőnyi István jelzéssel: Akt pamlagon. Rézkarc, papír, 7×12 cm 2374270
10354
394
Tábory Béla jelzéssel: Portré. Olaj, vászon. 56x48 cm 2390733
10355
394
Tábory B. jelzéssel: Vihar előtt. Olaj, vászon. Sérült (több helyen lyukas). 50x69 cm 2393773
10356
394
TM jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Fa keretben. 50x60 cm 2374612
10357
394
Vágó Nelly jelzéssel, 3 db mű: Jelmeztervek. Vegyes technika, papír, 28x21 és 29,5x21 cm közötti méretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft