Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329553
10467
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Alkonyat a tóparton. Olaj, vászon. kis sérüléssel 40×50 cm 2314410
10468
394
Jelzés nélkül: Tengerpart. Olaj, vászon. 50x60 cm 2314400
10469
394
4600
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. 50x40 cm 2314393
10470
394
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, vászon. 70x50 cm 2314374
10471
394
Jelzés nélkül: Vitorlások a pálmafák alatt. Olaj, vászon. 50×60 cm 2286270
10472
394
Jelzés nélkül: Lasztonyai utca (Zala megye). Filctoll, papír. Lapméret: 21,5x30 cm 2211846
10473
394
Jelzés nélkül: A vöröshajú lány. Olaj, vászon, fa keretben, 60×60 cm 2286305
10474
394
Jelzés nélkül: Motorcsónakház. Ceruza, papír, jobb felső sarkában apró sérüléssel. 30x21 cm 2286266
10475
394
Jelzés nélkül: 3 db egyházi témájú vázlat angyalokkal. Ceruza, tus, papír. Lapméret: 21x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft