Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2314236
10395
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm 2393789
10396
394
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 69x48,5 cm 2374303
10397
394
Olvashatatlan jelzéssel: Havas vízparti táj. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 33x24,5 cm 2374271
10398
394
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával. Ceruza, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 32x22 cm 2386312
10399
394
Olvashatatlan jelzéssel: 7 db grafika, vegyes technika, papír, 14,5×11 és 30×21 cm között 2253672
10400
394
Dénes János (1933-?): Vitorlás. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x70 cm 2390746
10401
394
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 59x76 cm 2245944
10402
394
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. Díszes fa keretben. 58x41 cm 2314370
10403
394
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm 2356862
10404
394
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 37x59 cm 2356863
10405
394
Olvashatatlan jelzéssel: Tobzódás. Olaj, papír. 37x59 cm 2358880
10406
394
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Akvarell, kréta, farost, 45x47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft