Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2387090
10431
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. második felében működött orosz vagy szovjet művész alkotása, 2 db mű: Táj épületekkel. Vegyes technika, farost. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott, egyik címke hiányos. 28x14 cm 2289004
10432
394
Jelzés nélkül: Női akt. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 35×17 cm 2326079
10433
394
Jelzés nélkül: Malom. Olaj, vászon, sérült. Kissé kopott fa keretben. 27,5x34,5 cm 2393176
10434
394
Jelzés nélkül: Vadkacsák. Olaj, farost sérült régi keretben, 23x28 cm 2332379
10435
394
Jelzés nélkül: Fácánok a hóban. Tempera, papír, foltos. 35x49 cm 2386830
10436
394
Jelzés nélkül. 1917.X.7 datálással: Őszi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült antik keretben, 21×28,5 cm 2386323
10437
394
Jelzés nélkül, 2 db alkotás: Velencei részletek gondolákkal. Rézkarc, papír. 19,5x29 cm 2386017
10438
394
Jelzés nélkül: Rózsa. Rézkarc, szövet. Üvegezett fa keretben. 8x16 cm 2387618
10439
394
E Bosch jelzéssel: Ein reuiger Sünder (kutya portréjs). Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt nyomtatva, paszpartuban. 14,5x9,5 cm 2392015
10440
394
Jelzés nélkül: Fekvő hölgy. Olaj, vászon. 24x18 cm. 2392008
10441
394
Jelzés nélkül: Vízparton. Olaj, vászon. 17x21 cm. 2375147
10442
394
Jelzés nélkül: Csendélet. Tempera, papír. Lap szélén szakadásokkal. 40x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft