Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
3 000Ft 8,11EUR, 8,82USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz. második felében működött orosz vagy szovjet művész alkotása, 2 db mű: Táj épületekkel. Vegyes technika, farost. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott, egyik címke hiányos. 28x14 cm