Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357999
10249
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szalkári Rózsa (1936-2017): Váróteremben, Szolnok, 1957. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán "Szalkáry Rózsa vázlataiból" felirattal. 10,5x9 cm 2357853
10250
394
Boemm Ritta jelzéssel: Gyerekek. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben. 33x25 cm 2391213
10251
394
Börcsök S jelzéssel: Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Javított, sérült keretben. 24x37 cm 2374343
10252
394
Börzsönyi jelzéssel: Táj virágokkal. Olaj, papír. 19,5x27 cm 2393167
10253
394
Céh? János jelzéssel: Szajna part a Notre Dame felé. Olaj, farost. 20x25 cm Dekoratv keetben. 2298281
10254
394
Csaba (Ásztai Csaba?) jelzéssel: Az örökös, 1987. Különleges nyomat, papír, művészpéldány E.A. jelzéssel. Sarkaiban sérült és hiányos, lap alján kisebb szakadással. 39,5x59,5 cm 2374387
10255
394
Csontváry jelzéssel: Virág. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 38,5x48,5 cm 2393725
10256
394
14000
Ifj. Czene Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 71×51 cm 2356761
10257
394
Czóbel jelzéssel: Portré. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 40x40 cm 2358044
10258
394
Domanovszky jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír, lap szélén apró szakadásokkal 29,5x21 cm 2393777
10259
394
Egry József jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 35x49 cm 2390148
10260
394
Egry József jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Kissé sérült, lap alja vágott. 36,5x56,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft