Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2358125
10237
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
AB (?) jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x21 cm 2390102
10238
394
Almásy Aladár jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 36x51 cm 2365535
10239
394
AR (?) 66 jelzéssel: Kikötő vitorlásokkal. Olaj, vászon, 37x75,5 cm 2385942
10240
394
Baky jelzéssel: Vízparton. Olaj, karton, dekoratív fa keretben, 37×44 cm 2374397
10241
394
Balázs J jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. 60x47,5 cm 2233821
10242
394
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm 2357609
10243
394
Bálint jelzéssel: Alak. Olaj, farost, sérült. 34,5×25 cm. 2357752
10244
394
11000
Bálint jelzéssel: Motívumok. Vegyes technika, kollázs, papír, 35,5x71 cm 2393745
10245
394
Bálint jelzéssel: Jelképek. Akvarell, papír. 34,5x78 cm 2393763
10246
394
14000
Barcsay jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon. 90x70 cm 2006931
10247
394
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 57×39 cm 2374361
10248
394
Boromisza Tibor jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 77x54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft