Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393545
10298
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kós Károly (1883-1977): Torockói magyar népviselet, offszet, papír, jelzés nélkül, 11x11 cm 2393543
10299
394
Kós Károly (1883-1977): Székely népviselet, offszet, papír, jelzés nélkül, 11x11 cm 2387175
10300
394
Bernáth Aurél jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, hajtásnyomokkal. Kissé sérült. 65x51 cm 2393556
10301
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció a Varju nemzetséghez, offszet, papír, jelzett a nyomaton, 17x13 cm 2393554
10302
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció a Varju nemzetséghez, offszet, papír, jelzett a nyomaton, 17x13 cm 2393553
10303
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció a Varju nemzetséghez, offszet, papír, jelzett a nyomaton, 17x13 cm 2393551
10304
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció a Varju nemzetséghez, offszet, papír, jelzett a nyomaton, 17x12 cm 2393550
10305
394
Kós Károly (1883-1977): Illusztráció Attila királról énekhez, offszet, papír, jelzés nélkül, 17x12 cm 2393560
10306
394
Kós Károly (1883-1977): Tűrei fatemplom, offszet, papír, jelzés nélkül, 22x17 cm 2393558
10307
394
Kós Károly (1883-1977): Magyar porta a Vlegyásza alján, offszet, papír, jelzés nélkül, 22x17 cm 2394188
10308
394
Lakner jelzéssel, 3 db mű: Kompozíciók sárgában. Kollázs, papír. Lap alja sérült. 30x70 cm 2324926
10309
394
Marosán jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 20×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft