Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Ruttkay-Sandor-1951-Ketten-Litografia-meritett-papir-szamozott-IIIV-jelzett-12-5x15-5~II2298269
2298269
10374
394
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott: III/V, jelzett,12,5x15,5 cm
: nagy_andras