Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1443436
10096
285
Kárpáthy jelzéssel: Sebess folyó. Olaj, vászon, keretben, 50×72 cm 1328235
10097
285
14000
Kárpáthy jelzéssel: Hegyvidéki falu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 59×79 cm 1458405
10098
285
28000
Keleti Jenő (1920-1998): Ablak tájjal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1490443
10099
285
Kerny István (1879-1963): Esthangulat (Kamarás erdő), egyedi technikájú nyomata, papír, jelzett, 17x25 cm. 1471577
10100
285
Kiss jelzéssel: Székely falu. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 34×43 cm 1490970
10101
285
11000
Vitéz Kiss Pál (?-?): Téli folyópart.Pasztell, papír, jelzett, 42×42 cm 1441581
10102
285
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 49×69 cm 1482239
10103
285
Kmetty János (1889 -1971): Dunapart. Rézkarc (12/50), papír, jelzett, apró gyűrődésekkel, 12×19 cm 1482280
10104
285
Kmetty János (1889 -1971): Mózes kihirdeti a tíz parancsolatot. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, kis gyűrődéssel, 12×10 cm 1443133
10105
285
Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm 1486392
10106
285
id. Koffán Károly (1909-1985): Híd a folyón, rézkarc, papír, jelzett, nyomáshibával 32,5×21 cm 1490693
10107
285
Koszkol jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft