Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1056371
10048
285
24000
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm 1125237
10049
285
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm 1125242
10050
285
Ék Sándor (1902-1975): Marx. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm 1125246
10051
285
Ék Sándor (1902-1975): Engels. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 35x52 cm 1206439
10052
285
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm 1056438
10053
285
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm 1312551
10054
285
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm 1312545
10055
285
Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm 1163241
10056
285
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40. Paszpartuban 1163240
10057
285
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40. Paszpartuban 1125202
10058
285
4600
Ék Sándor (1902-1975): Vörösgárdisták. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm 1449555
10059
285
3800
É. R. I. jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell-papír. jelzett, 32x49 m Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft