Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1408824
10060
285
Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, sérült, 35×52 cm 1441577
10061
285
Ferenczy jelzéssel: Kislány virágkosárral. Olaj, vászon, 64×36 cm 1489480
10062
285
Ferenczy jelzéssel: Asztali virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×38 cm 1482737
10063
285
Gróf Festetics Pál (1841 - 1924) 2 db tus-akvarell rajz, 17×7 - 15.5×10 cm 1443023
10064
285
Frank jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×48 cm 1490654
10065
285
Fried jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 30×24 cm 1392224
10066
285
Gábor jelzéssel: Hegedölő lány. Ceruza, papír, 42×30 cm 777441
10067
285
Enrico Glicenstein (1870-1942): Táncoló nő. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 22×17 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1248423
10068
285
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1453207
10069
285
Gombos jelzéssel: Híd. Olaj, vászon, keretben, 42×30 cm 1312425
10070
285
Görög Rezső (1930- ): Prónai. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 17×25 cm 1441107
10071
285
Grissu jelzéssel: Ádám. Ceruza, papír, 25×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft