Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489168
10084
285
Horváth jelzéssel: Borozgatók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1431152
10085
285
Irányi jelzéssel: Balaton. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1470827
10086
285
Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 16×22cm 1354965
10087
285
JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm 1483321
10088
285
Juhász Sándor (1934-1993): Rózsadomb. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×16 cm 1392164
10089
285
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm 1465631
10090
285
K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm 1401303
10091
285
Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm 1426776
10092
285
26000
Karczag Zoltán (1881-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, festék lepattanásokkal, jelzett, keretben, 60×47 cm 1467743
10093
285
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm 1430877
10094
285
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. 29×39 cm 1494535
10095
285
Kádár jelzéssel: Cilinderes női figura. Akvarell, papír, 16×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft