Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Jeney-Zoltan-1899-Cinkotai-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-serult-16C39722~II1470827
1470827
10086
285
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 16×22cm
: vörös_iván