Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1313987
10108
285
Korniss jelzéssel: Napocska. Olaj, vászon, 30×60 cm 1313990
10109
285
Korniss jelzéssel: Fehér alak. Olaj, vászon, 30×60 cm 1489573
10110
285
Kovács jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 13×19 cm 1488523
10111
285
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 21×18 cm 1488519
10112
285
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 18×16,5 cm 1234445
10113
285
Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás, fametszet, jelzett a fametszeten, kartonra kasírozva, 13×11 cm 1234456
10114
285
Kozma Lajos (1884-1948): Tánc. Fametszet, jelzett a fametszeten, kartonra kasírozva, 12x10 cm 1493861
10115
285
Kónya Zoltán (1891-?): Téli életkép. Képeslap tervezet? Tempera, papír. Jelzett. 18x12 cm 1493865
10116
285
Kónya Zoltán (1891-?): Reklámterv. Tempera, papír, jelzett, 21x14 cm 1434298
10117
285
Kórusz József (1927-2010): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm 1414648
10118
285
40000
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Vázlatfüzet: kettő ceruza rajz, 4 db akvarell, 2 szén, 1 tempera, 1 pasztell, botítékok, 2 db fotó a művészről, összesen: 3 db rajz szignózott 1406427
10119
285
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft