Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1486424
10277
285
Jelzés nélkül: Lány portré. Vegyes technika, papír, 37×27 cm 1486418
10278
285
Jelzés nélkül: Két lány virágok között. Vegyes technika, fa tábla, festék kopásokkal, 34×32 cm 1491162
10279
285
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, falemez, óvális keretben, 34×26 cm 1136972
10280
285
Jelzés nélkül: Ülő nő. Olaj, karton, 37x27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft