Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453235
10265
285
Jelzés nélkül: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1389276
10266
285
Jelzés nélkül: Táncolók. Olaj, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1391658
10267
285
Jelzés nélkül: Házak. Linó, papír, üvegezett keretben, 23×15 cm 1465594
10268
285
22000
Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanással, 68×58 cm 1465574
10269
285
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, karton, 34×27 cm 1467508
10270
285
Jelzés nélkül: Képregény vázlat rajzok 4 lap. Tus-akvarell, papír, 11×16-25×16 cm 1489186
10271
285
Jelzés nélkül: Virágok. Festett selyem, üvegezett keretben, 39×29 cm 1470845
10272
285
Jelzés nélkül: Ipari táj daruval. Kréta, papír, 59×40 cm 1465866
10273
285
Jelzés nélkül: Vitorlások a tavon. Színes ceruza, papír, 23×32 cm 1433592
10274
285
Jelzés nélkül: Lovaskocsi. Rézkarc, papír, enyhén foltos, 18×23 cm 1465878
10275
285
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Színes linó, papír, 40×28 cm 1485116
10276
285
Jelzés nélkül: Várrom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft