Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1491754
10253
285
Olvashatatlan jelzéssel: Udvarlás. Sziluett kép, kollázs, papír, üvegezett, apró hibákkal, 23×29 cm 1491075
10254
285
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, óvális keretben, 34×26 cm 1441628
10255
285
Olvashatatlan jelzéssel: Guldromans. Festett gipsz, fatábla, 42×58 cm 1431110
10256
285
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×65 cm 1430668
10257
285
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Tűztövis. Olaj, vászon, 47×57 cm 1486850
10258
285
Jelzés nélkül: Séta a parton, olaj, farost, 20×25 cm 1494316
10259
285
Jelzés nélkül: Lány a csónakban. Olaj, farost, 20x25 cm 1453242
10260
285
Jelzés nélkül: Sziluett hölgy pillangóval. Kollázs, papír, 18×10 cm 1371414
10261
285
70000
cca 1850 Jelzés nélkül: Szentcsalád. Olaj, vászon, restaurált, 63×50 cm 1447085
10262
285
Jelzés nélkül: Hellének harca a barbárokkal. Lavírozott tus, papír, szakadásokkal, felcsavarva, 53×38 cm 1383940
10263
285
Jelzés nélkül: Utcarészlet (Hatsek után). Akvarell, papír, 55×40 cm 1453244
10264
285
Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft