Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1491230
10228
285
Jelzett festett japán selyem kép, üvegezett keretben, 15×10 cm 1345060
10229
285
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír, 28×18 cm 1493764
10230
285
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás a tengeren, olaj, vászon, fa keretben, 9×12 cm 1486848
10231
285
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Délidőben, olaj, farost, 20×25 cm 1373269
10232
285
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Együttes. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 75×53 cm 1453234
10233
285
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1391990
10234
285
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm 1324420
10235
285
Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm 1310324
10236
285
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm 1371421
10237
285
70000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm 1467521
10238
285
Olvashatatlan jelzéssel: Hősök tere. Ceruza, papír, 21×17 cm 1465836
10239
285
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Szén, papír, 29×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft