Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490626
10216
285
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 44×33 cm 1488337
10217
285
Walleshausen Zsigmond (1888-?): Férfi portré. Rézkarc, papír, jelzett, 6×6 cm 1306110
10218
285
W. Wieger Mariann (1954-): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×36 cm 1491219
10219
285
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egésvászon mappában. Számozott példány (85 sz.) 1488859
10220
285
Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült keretben, 50×70 cm 1428792
10221
285
Zorkoczy jelzéssel: Libapásztor. Olaj, karton, keretben, 29×21 cm 1490632
10222
285
Zorkóczy jelzéssel: Magányosan az úton. Olaj, karton, keretben, 16×33 cm 1441592
10223
285
Zorkóczy jelzéssel: Házak az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 40×62 cm 1443449
10224
285
Zorkóczy jelzéssel: Fácánok. Tempera, papír, üvegezett, keretben, 17×21 cm 1238011
10225
285
Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm 1490688
10226
285
Zórád jelzéssel: Falusi utca. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm 1494340
10227
285
XIX. sz: Selyemre festett akvarell, jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 22x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft