Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489180
10192
285
Szennik György (1923-2007): Vihar a Hortobágyon. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×50 cm 1462678
10193
285
Szepes Gyula (1902-1992): Belvárosi utcák. Tus, papír, 32×21 cm 1453951
10194
285
Szilassy jelzéssel: Háborgó tenger. Olaj, karton, keretben, 23×39 cm 1488487
10195
285
Szőnyi István (1894-1960): Kertben, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5×8 cm 1338424
10196
285
Szőnyi Jenő (1902-?): Illés 1961. Tus, papír, jelzett, 18×13 cm 1380683
10197
285
7500
Szűcs János (1917-1995): Bástya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1406140
10198
285
Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm 1430606
10199
285
Terék jelzéssel: Sikátor. Vegyes technika, farost, keretben, 52×35 cm 1430725
10200
285
Terék jelzéssel: Zöld utca. Olaj, farost, keretben, 60×52 cm 1428762
10201
285
Tibor jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, vászon, 32×40 cm 1464225
10202
285
Tscheik Kálmán (1891-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×27 cm 1489430
10203
285
Tóthpál Katalin (1977- ): Horvátország, akril, farost, jelzett, 40×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft