Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1466070
10144
285
Günter Mucke (?-): Vulkaninsel. Szitanyomat, papír, jelzett, 20×29 cm 1401576
10145
285
Nagy jelzéssel: Műteremben. Olaj, karton, 45×65 cm 1443375
10146
285
Neogrády jelzéssel: Ház a tónál. Olaj, vászon, 30×38 cm 1465880
10147
285
30000
Németh György (1888-1962): Falusi utca télen, olaj, fa, jelzett, keretben, 12×17 cm 1495018
10148
285
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lányok. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×28 cm 1465813
10149
285
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm 927100
10150
285
26000
Orosz István (1951-): Vármegyebál. Nyomat, papír, jelzett, sérült, 42×57 cm 1440989
10151
285
Pahner jelzéssel: Templom a patak partnál. Olaj, karton, keretben, 55×75 cm 675191
10152
285
Pataki Dénes (1921-1975):Egyéniség vizsgálat. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1470859
10153
285
Paula jelzéssel: Kastély. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13×10 cm 1489536
10154
285
Pálya jelzéssel: Pipázó cigánylány. Olaj, vászon, 70×44 cm 1357725
10155
285
Perlmutter jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, falemez, sérült, 29×47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft