Németh György (1888-1962): Falusi utca télen, olaj, fa, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Nemeth-Gyorgy-1888-1962-Falusi-utca-telen-olaj-fa-jelzett-keretben-12C39717-cm~II1465880
1465880
10147
285
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Németh György (1888-1962): Falusi utca télen, olaj, fa, jelzett, keretben, 12×17 cm
: vörös_iván